sipermarres Archives » Page 34 of 41 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Në Itali ndodhen 44 mijë emigrantë shqiptarë të cilët janë sipërmarrës

Strategy

Si të menaxhosh kohën mes familjes dhe biznesit që po rritet?

Sipërmarrje

Përse ky sipërmarrës e injoron telefonin kur kthehet nga puna në shtëpi?

Strategy

Lufta e ideve, arma sekrete që do të dallojë biznesin tuaj…!

Startup

“Partner në krim”, si të gjesh bashkëthemeluesin ideal?

Lajme

Donald Trump nuk “lë rehat” as Silicon Valley, ja çfarë deklaron kësaj rradhe

Marketing

Tony Conrad, sipërmarrës dhe investitor nga San Francisco konfirmohet në Spark.me

Lajme

14-vjeçari që refuzoi 20 milionë paundë për një ide biznesi

Startup

Sipërmarrësit për të cilët ia vlen të vësh bast!

Strategy

Sa e ndihmon një Master në Administrim Biznesi një Sipërmarrës?