Shtetet e Bashkuara Archives » Page 2 of 3 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Startup

Fakte që nuk i dinit për Startup-et me vlerë miliarda $

Teknologji

Korea e Jugut ka nisur një projekt për të krijuar trenin me shpejtësinë më të lartë

Lajme

Cilët janë vendet e punës më të paguara?

Media&PR

Studim: Zyrat e përbashkëta, a po na bëjnë më pak socialë dhe produktivë?

Lajme

Elon Musk bashkohet me Donald Trump, pavarësisht komenteve kritike mbi presidentin e zgjedhur

Lajme

Përfitoni nga uljet në Gjirafa50.com për “Të Premten e Zezë”

Lajme

Kompania e shqiptaro-amerikanit renditet tashmë mes gjigandëve botërorë në fushën e telekomunikacionit

Startup

BE premton 400 milionë euro për të nxitur Startup-et

Internet

Facebook do të lançojë versionin e saj të “figurave” të animuara të Snapchat

Teknologji

Një darkë në QIELL