produkte Archives » Page 3 of 14 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Intervista

OV Nutrition, sipërmarrja e motrave Viso që beson tek produktet e shëndetshme

Intervista

Feedback-u ndaj klientit në vend të “Hot Air”: një intervistë me Business Angel-in, Martin Giese

Lajme

Arrestohet në Kanada kreu i financave të Huawei, pritet ekstradimi në SHBA

Teknologji

Ky 7 vjeçar është personi më i pasur në botën e YouTube

Marketing

“Transformimi Dixhital”, kryefjala e konferencës së Marketingut Dixhital AllWebMK 2018

Teknologji

Samsung shpallet fitues i 30 Çmimeve të Inovacionit CES për vitin 2019

Teknologji

Google mbyll Google+. Ja cilat janë dhe 17 produktet e tjera që nuk ekzistojnë më

Slideshow

Creativity Zone by Stela – aty ku çdo gjë kthehet në art

Intervista

“Fashion është një mënyrë e të jetuarit, ose je, ose nuk je mik me të”

Teknologji

Google Cloud së shpejti do të ketë një produkt të ri që do të konkurrojë Amazon dhe Microsoft

Evente

Rikthehet TË RINJTË FLASIN!

Korrik 31, 2019
2 PM – 5 PM