pioner Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

5 këshilla për punën dhe karrierën nga novelistja e mirënjohur Toni Morrison

Sipërmarrje

Si po i ndihmon startup-i shqiptar në SHBA, të gjitha piceritë të kalojnë online?

Teknologji

Amazon dhe Paypal në diskutime për t’u bërë partnerë

EU Corner

Vladimir Vuliç, drejtor programi i Spark.me

Media&PR

Çfarë na mëson Prince, artisti legjendar pioner, rreth kreativitetit?

Media&PR

TIME shpall listën “100 Njerëzit më influencuesë” në botë

Teknologji

PlayStation shkrihet në Sony Interactive Entertainment