pajisje Archives » Page 5 of 5 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Institucionet në Kosovë për tre muaj kanë shpenzuar gjysmë milioni euro për teknologji

Lajme

Shqipëria rritje ekonomike me 2.6 përqind në 2015-n, sipas raportit të Bankës Botërore

Teknologji

A janë pas ditët e lavdisë së Apple?

Media&PR

5 këshilla për një video-intervistë të suksesshme

Strategy

10 mësimet e vyera që mësova gjatë 2015-ës

Marketing

TENDENCAT e E-commerce që ju duhet të dini për një 2015 plot me para

Lajme

Proçedurat Tatimore – Sa janë dënimet dhe gjobat për çdo shkelje

Teknologji

Lufta dronë-robotë për shpërndarësit lokalë