pajisje mobile Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Bill Gates bëri këto parashikime në vitin 1999 dhe është e frikshme sesa i saktë ka qenë ai

Intervista

“Ylli në Ngritje” i ICT Awards Loran Pllana: “Vetëm me punë të palodhshme krijohen vlerat dhe suksesi”

Lajme

Western Union sjell risinë më të fundit, transferta ndërkombëtare me anë të Facebook Messenger

Strategy

8 këshilla për të qëndruar produktiv edhe kur nuk jeni në zyrë

Teknologji

Çfarë ndryshimi do të sjellë Dropbox në 2017?

Evente

Hardh Fest 2017

Shtator 7, 2017
9:00 AM - Shtator 10 9:00 PM

Doing Business 2017

Shtator 28, 2017
në orën 09:00 - 29 Shtator Sep 29 në orën 20:00