Jeep Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Ndërron jetë ish CEO i FCA Group, Sergio Marchionne

Teknologji

Prodhuesit japonezë, 2x më shumë makina të prodhura në USA se jashtë

Teknologji

Policia italiane bën gati Jeep Wrangler si patrullë për plazhet

Teknologji

FCA dhe Waymo: Marrëveshje për 62,000 Chrysler Pacifica autonome

Teknologji

A do të shkrihet Chrysler në takimin e radhës të bordit të FCA?

Auto

15 markat më të besueshme të makinave të vitit 2018

Business Pulse

Alfa Romeo “shpëton” grupin FCA për muajin Janar 2018

Slideshow

Objektet më të mira që nuk mund të përmirësohen më tej

Marketing

Spotet e Super Bowl, supremacia vazhdon apo po perëndon?

Evente

Rikthehet TË RINJTË FLASIN!

Korrik 31, 2019
2 PM – 5 PM