Jan Koum Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Miliarderët që dikur kanë qenë të varfër

Sipërmarrje

5 sipërmarrës shumë të suksesshëm, karriera e të cilëve u zhvillua në të 30-at e tyre

Strategy

Themeluesi i WhatsApp largohet nga Facebook dhe tregon arsyen pse e bëri këtë

Slideshow

Përmbledhje e Startup Grind Global Conference!

Teknologji

WhatsApp me opsionin e ri zbulon vendodhjen tuaj

Teknologji

10 kuriozitete që nuk i dini për WhatsApp