IPO Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Startup

Startup-et me emra unikë marrin më shumë fonde

Strategy

6 mënyra për të gjetur punën e ëndrrave tuaja në “botën reale”

Personazhe

Ky sipërmarrës miliarder u bë njeriu më i pasur në Kinë

Sipërmarrje

Kush është kompania miliarda dollarëshe që fuqizon Uber dhe Airbnb?

Sipërmarrje

Kjo grua 55-vjeçare ka ndryshuar historinë dhe ka bërë 140 milionë $

Startup

Si lindi GARAZH, vendi ku lindin dhe fuqizohen Idetë

Evente

Hardh Fest 2017

Shtator 7, 2017
9:00 AM - Shtator 10 9:00 PM

Doing Business 2017

Shtator 28, 2017
në orën 09:00 - 29 Shtator Sep 29 në orën 20:00