ICT Inovacioni i Vitit Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Mblidhet juria e ICT Awards 7, 110 kandidatë në garë për çmimet e mëdha të teknologjisë

Business Pulse

Hapet edicioni i shtatë i ICT Awards, me panelin e përbërë nga fëmijë

Startup

Top 5 Startup-et për të cilat BusinessMag ka shkruar më shumë!

Business Pulse

Kurorëzohet edicioni i 6-të i Albanian ICT Awards, shpallen fituesit e shtatë kategorive

Media&PR

Mbahet takimi i parë i jurisë së ICT Awards 6, mbi 100 aplikime kërkojnë suksesin në shtatë kategori

Media&PR

Mes emocionesh dhe surprizash hapet edicioni i 6-të i Albanian ICT Awards

Media&PR

Mbahet takimi final i jurisë së Albanian ICT Awards, më 28 Prill shpallen fituesit e edicionit të pestë

Lajme

Mbyllet suksesshëm turi takimeve të edicionit të 5-të të Albanian ICT Awards

Media&PR

Nxënës dhe studentë nga 11 Shkolla dhe Universitete kërkojnë suksesin në Albanian ICT Awards

Lajme

Shqiptarët bashkohen në “Albanian ICT Awards”, takime në Prishtinë, Shkup dhe Tetovë