Gjirokastra Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Slideshow

8 foto, të cilat do iu bëjnë të paketoni çantat dhe të udhëtoni në Shqipëri

Lajme

Fondet e biznesit, ja cilët janë sektorët që përfitojnë

Lajme

Kush është qyteti me papunësinë më të lartë në Shqipëri?

Travel

Reportazhi i bloggeres angleze, ja qytetet më të bukura shqiptare

Evente

Hardh Fest 2017

Shtator 7, 2017
9:00 AM - Shtator 10 9:00 PM

Doing Business 2017

Shtator 28, 2017
në orën 09:00 - 29 Shtator Sep 29 në orën 20:00