Chrysler Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Ndërron jetë ish CEO i FCA Group, Sergio Marchionne

Teknologji

Policia italiane bën gati Jeep Wrangler si patrullë për plazhet

Teknologji

FCA dhe Waymo: Marrëveshje për 62,000 Chrysler Pacifica autonome

Teknologji

A do të shkrihet Chrysler në takimin e radhës të bordit të FCA?

Auto

15 markat më të besueshme të makinave të vitit 2018

Business Pulse

Alfa Romeo “shpëton” grupin FCA për muajin Janar 2018

Evente

Data & Technology Meetup

Shtator 11, 2019
19:00