Apple Pay Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Marketing

Apple publikon një video për të kuptuar rëndësinë e privatësisë në smartfonin tuaj

Media&PR

Mes emocionesh dhe surprizash hapet edicioni i 6-të i Albanian ICT Awards

Lajme

Albi Zhulali do të ofrojë platformën “Reception App” falas për të gjitha hotelet në Shqipëri

Strategy

5 Teknologji që biznesi juaj duhet t’i adaptojë menjëherë

Teknologji

Samsung Pay po konkurron Apple Pay

Teknologji

Apple Pay vjen me një siguri të plotë në blerjet online

Lajme

Kina mbyll dyqanet e Apple iBooks dhe iTunes Movies

Teknologji

Apple Pay lancohet para pushimeve?!

Teknologji

Apple lançon Apple Pay në Kinë