Alfa Romeo Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Ndërron jetë ish CEO i FCA Group, Sergio Marchionne

Teknologji

FCA dhe Waymo: Marrëveshje për 62,000 Chrysler Pacifica autonome

Lajme

Modelja Winnie Harlow krijon kaos në Formula 1, çmimi i madh i Kanadasë

Teknologji

A do të shkrihet Chrysler në takimin e radhës të bordit të FCA?

Business Pulse

Alfa Romeo “shpëton” grupin FCA për muajin Janar 2018

Sipërmarrës të suksesshëm

Enzo Ferrari: “Klienti nuk ka gjithmonë të drejtë”

Teknologji

Të ndërtosh një Alfa Romeo 4C është si të bësh një vepër arti