Shikoni sa e rëndësishme është të rrisni biznesin tuaj në më pak se 40 sekonda - Business Magazine Albania

Shikoni sa e rëndësishme është të rrisni biznesin tuaj në më pak se 40 sekonda

Wolves Summit

Tre javë na ndajnë nga Wolves Summit Vienna dhe organizatorët kanë menduar një tjetër mundësi për sipërmarrësit e teknologjisë.

➡Duke krijuar lidhje të rëndësishme. Çelësi është tek personat që njihni. Të merrni pjesë në eventet e teknologjisë ju jep mundësi të pafundme për netëork dhe me 20-21 Tetor ju mund të bëheni pjesë e Nertëorkut të @Wolves Summit në Vienna. Si mendoni të keni akses në një platform matchmaking gjatë javës së ardhshme dhe të filloni të prenotoni takimet tuaja 1:1 me investitorë të rëndësishëm dhe partner biznesi?

➡Bisedime. Le të flasim për ndryshimet klimatike, duke luftuar me të panjohurat, ndërsa përshkallëzoni rritjen e kompanisë dhe mendjes tuaj.

Pjesa më e madhe e sesioneve janë interaktive, ndaj ju mund të merrni pjesë në ëorkshope ose sesionet Pyetje&Përgjigje për të dhënë kontributin tuaj në diskutim.

Lexo: Wolves Summit, 20% ulje për lexuesit e Businessmag.al

➡Komunitet. Wolves Summit tërheq mendjet më të ndritura në fushën e teknologjisë, të cilët duan të bëjnë biznes, por të bëjnë një diferencë. Ne jemi pjesë e saj gjithashtu. Businessmag.al do të marrë pjesë në Samit. Do të bashkoheni edhe ju?

Regjistrohuni sot dhe fitoni -20% ulje me ‘COMMUNITY20’ Kodi: https://www.wolvessummit.com/startups-scaleups-tickets

 

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0