Rruga drejt suksesit: Nga Ideja tek Produkti

Rruga drejt suksesit: Nga Ideja tek Produkti


A jeni një sipërmarrës aktiv apo doni të bëheni pjesë e komunitetit të startup-eve me potencial të madh?

Dëshironi të mësoni nga ekspertë që kanë perfeksionuar dizajnin e produktit, planin e marketingut, planin e reklamimit apo kanë lançuar me sukses produktet e tyre të reja?

Po sikur të ndërveproni me investitorë, të cilët kanë themeluar kompani në të gjithë Europën?

Po nëse kjo është e kombinuar me një udhëtim të bukur në qytetin historik dhe me diell të Athinës, Greqi?

Alumni Greece po drejton një event që do të ofrojë të gjithë faktorët e rëndësishëm që ndihmojnë sipërmarrësit e rinj nga konceptimi i idesë në lançimin e produktit të tyre të titulluar “Rruga drejt Suksesit: Nga idea në produkt”.

 

Çfarë përfshihet në trajnim?
– 2 netë në Hotelin Wyndham Grand 5* (mëngjesi i përfshirë)
– 2 darka
– Transporti nga/në Aeroportin Ndërkombëtar të Athinës
– Tarifa e pjesëmarrjes

Taksa e qëndrimit 4€ e përfshirë.

Për më shumë informacion kontaktoni në adresën e email: [email protected]

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0