Pronë në shitje nga GJEÇI SHPK

GJEÇI SHPK

GJEÇI SHPK nxjerr në shitje pronën, njësi industriale me sipërfaqe toke 5000 m2 dhe ndërtim (2000 m2 + 300 m2).

E përshtatshme për aktivitete prodhuese ose magazinimi, pasi ka shërbyer si fabrikë për prodhimin e mobiljeve, me vendodhje kyçe për investime strategjike dhe potencial për shndërrimin në qender shërbimesh dhe shitjeje.

Distancat:

Nga Tirana dhe Aeroporti i Rinasit (55 min); Porti i Durrësit (1 orë e 15 min); Porti i Shëngjinit (15 min); Kufiri i Malit të Zi (1 orë) dhe i Kosovës (2 orë).
Në mesin e plazheve më potencialë të veriut të Shqipërisë, si plazhet e Patoku, Tales, Shëngjinit dhe Velipojës.

Pasuria e patundshme është në pronësi eskluzive të kompanisë dhe me dokumente të rregullta.

Kontakte
gjeci.albania@gmail.com
+355692066330

Must watch
Business Mag Nr. #25 - Mars 2021

Kjo periudhë përkon me një vit të plotë në kushte pandemie në vendin tonë, në Europë dhe në mbarë botën. Në një vit ndodhën shumë zhvillime, të paparashkuara ndonjëherë më parë nga ne, duke hedhur poshtë shumë plane apo projekte tonat për rritjen. Por, në këtë kohë sipërmarrje të ndryshme u vunë në lëvizje për të gjetur zgjidhje të reja e për të siguruar mbijetesën.

Në këtë numër të revistës, vijnë zhvillimet përmes gjurmëve që kanë lënë tek industri, sipërmarrje apo individë sipërmarrës.

Pano Soko, ekonomist i njohur flet për efektet e paketave ekonomike të mbështetjes dhe nevojën për paketa ndihme në industritë e prekura.

Rubrika 3X3 i kushtohet industrisë së verërave. Nga intervistat tona me 3 prodhues rezulton se

verërat shqiptare janë të “paralizuara” nga pandemia.

Verërat janë në një trend me turizmin. Brunila Liçaj, profesore dhe eksperte në fushën e turizmit është optimiste për të ardhmen e kësaj fushe.

Në rubrikën e brandeve kemi sjellë, fabrikën e qumështit dhe prodhimeve të bulmetit “Lufra”, ndërsa një brand që po rimëkëmbet nga Kosova është prodhuesi i këpucëve artizanale “Perolli”. Të dy këto brande janë model frymëzimi për njerëzit e punës!

Një pjesë e rëndësishme e revistës i dedikohet konkursit dhe fituesve të Businessmag në …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale