Si te mposhtesh shqetesimet dhe te fillosh te jetosh

L700.00

Ky libër mund t’ju ndryshojë jetën. Libri më i shitur i Deil Karnegit, plot gjashtë milionë kopje, i ripunuar kohët e fundit, ka ndihmuar miliona njerëz që të mposhtin ndjesinë e shqetësimit. Deil Karnegi ofron një grup formulash praktike që ju mund t’i vini në jetë sot, formula të vlefshmepër gjithë jetën!

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Si te mposhtesh shqetesimet dhe te fillosh te jetosh”

Your email address will not be published.