Si te godasim ne shenje

L500.00

Mençuria indiane ka një tjetër guidë shpirtërore dhe mendore me vlera sesi të kuptojmë artin e jetës. Libri i Rawat ka bërë për vete mbi 15 milionë lexues në mbarë botën përmes këshillave praktike për jetën, suksesin dhe marrëdhëniet njerëzore. Bëji pjesë të jetës tënde këto tregime, duke iu kushtuar vëmëndje! Ti jeton tani….

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Si te godasim ne shenje”

Your email address will not be published.