Platforma e re "Fafi" iu jep mundësinë të zgjeroni biznesin tuaj - Business Magazine Albania

Platforma e re “Fafi” iu jep mundësinë të zgjeroni biznesin tuaj


A dëshiron ta zgjerosh biznesin tënd online? Fafi ka hapur platformën për regjistrimin e bizneseve të reja. Shfrytëzoni rastin dhe regjistrohuni menjëherë!

Vetëm 100 biznese do të aprovohen si shitës të rinj në Fafi.

Fafi ka si synim kryesor të transformojë mënyrën e shitjes dhe blerjes në Kosovë. Kjo është mënyra e së ardhmes dhe mënyra që ka thyer të gjithë kufijtë botërorë në shitje deri tani!

Prandaj, nëse keni një biznes dhe mendoni që produktet tuaja mund të shiten online, Fafi ju ofron mundësinë që të aplikoni dhe të krijoni dyqanin tuaj online brenda pak minutash.

E gjitha ajo çfarë duhet të bëni është të vizitoni biz.fafi-ks.com dhe të aplikoni për krijimin e dyqanit tuaj online.

Platforma Fafi-ks.com iu ofron këtë mundësi me një ofertë të limituar të regjistrimit dhe mirëmbajtjes pa pagesë për 3 muajt e parë. Data e fundit për aplikim është: 30 Prill 2017

Fafi nuk është thjeshtë një platformë, është partneri juaj në biznes!

Për më shumë detaje se çfarë përfitoni në Fafi Business, ndiqeni videon më poshtë:

 

Burimi: gazetaexpress.com

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #25 - Mars 2021

Kjo periudhë përkon me një vit të plotë në kushte pandemie në vendin tonë, në Europë dhe në mbarë botën. Në një vit ndodhën shumë zhvillime, të paparashkuara ndonjëherë më parë nga ne, duke hedhur poshtë shumë plane apo projekte tonat për rritjen. Por, në këtë kohë sipërmarrje të ndryshme u vunë në lëvizje për të gjetur zgjidhje të reja e për të siguruar mbijetesën.

Në këtë numër të revistës, vijnë zhvillimet përmes gjurmëve që kanë lënë tek industri, sipërmarrje apo individë sipërmarrës.

Pano Soko, ekonomist i njohur flet për efektet e paketave ekonomike të mbështetjes dhe nevojën për paketa ndihme në industritë e prekura.

Rubrika 3X3 i kushtohet industrisë së verërave. Nga intervistat tona me 3 prodhues rezulton se

verërat shqiptare janë të “paralizuara” nga pandemia.

Verërat janë në një trend me turizmin. Brunila Liçaj, profesore dhe eksperte në fushën e turizmit është optimiste për të ardhmen e kësaj fushe.

Në rubrikën e brandeve kemi sjellë, fabrikën e qumështit dhe prodhimeve të bulmetit “Lufra”, ndërsa një brand që po rimëkëmbet nga Kosova është prodhuesi i këpucëve artizanale “Perolli”. Të dy këto brande janë model frymëzimi për njerëzit e punës!

Një pjesë e rëndësishme e revistës i dedikohet konkursit dhe fituesve të Businessmag në …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0