Konventa për shitjet. Rezervimet me tarifë ofertë deri në 25 Tetor » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Përditësuar së fundmi: 19/10/2018

Konventa për shitjet. Rezervimet me tarifë ofertë deri në 25 Tetor

Share
nga Admin
Tet 19, 2018
Business Magazine Albania constitutes an online periodical publication of business related articles. It is the first of
lexo me teper >

Me 9 Nëntor, në Prishtinë do të mbahet Konventa e parë e shitjeve.

Mos e humbisni rastin dhe rezervoni vendin tuaj që të jeni pjesë e KONVENTËS SË I-RË TË SHITJES, VENDET JANË TË LIMITUARA!

Kanë mbetur pak ditë për të rezervuar vendin tuaj në që do të mbahet. Kjo Konventë është një mundësi që nuk duhet humbur dhe si e tillë organizohet vetëm për herë të parë në vendin tonë.

Investoni në avancimin tuaj profesional duke u bërë pjesë e Konventës së I-rë të shitjes. Mësoni si të bëni shitje inteligjente dhe përfitoni nga përvoja e ekspertëve të huaj dhe atyre vendor.

Organizator:

Denis Gafuri

CEO në Smardonline

Folës:

Jordan Berginc PHD / Slloveni

Trajner dhe konsulent ndërkombëtar

Nela Joleska / Maqedoni

Konsulente strategjike për inteligjencë emocionale

Arben Avdyli

CEO në “SCARDIAN J.S.C.”

Driton Nikçi / Gjermani

CEO në “Top Industrie-montage GmbH” dhe “Plan-B.V. GmbH”

Mysafir në panel:

Bajram Fusha

CEO në “Besa Consulting” dhe drejtor në “Klubin e bizneseve Slloveno Kosovare”

Arian Zeka
Drejtor Ekzekutiv “AmCham Kosovo.S.C”

Melita Ymeraga

Managing Partner at “Melita&Partners”

Fisnik Deçani

CEO në Alba Qeramika “ & “FLUX”

Renato Civili / Shqipëri

Ekspert në fushën e marketingut, “Business Magazine Al”

Lulzim Veliu / Kosovë – Gjermani

CEO në “SmartHome Europe”​

Përfitoni nga oferta e limituar prej  89€  dhe rezervoni vendin deri me datën 25 Tetor.

APLIKONI TANI

Apo na shkruani në email: [email protected] dhe na kontaktoni përmes tel: +383 45 510 009