Ja si mund të fitoni Samsung S8+ ose iPhone 7+ me Gjirafa50


Gjirafa50, si dyqani online teknologjik me i madhi në rajon, këtë verë ka përgatitur oferta të zbritjeve të shumta për të shpërblyer besnikërinë e klientëve të saj.

Gjirafa50 këtë javë vjen me një super-dhuratë potenciale për të gjithë klientët që shpenzojnë 29.50 euro në blerjet e tyre online.

Lexo: Gjirafa lançon “Amazon” e Kosovës – Gjirafa50

Loja ka një shtjellim të thjeshtë: Secila blerje mbi 29.50 euro në Gjirafa50 ju ofron qasje në mundësinë për të fituar një Iphone 7 Plus apo një Samsung S8 Plus.

Dhuratën e zgjidhni sipas preferencës suaj.

Loja mbaron në ditën e Diel, në ora 23:59, ndërkohë që fituesi shpallet ditën e hënë (Live), në faqen zyrtare të Gjirafa50 në Facebook.

Burimi: Telegrafi

Must watch
Business Mag Nr. #23 - Qershor 2020

Të gjitha planet tuaja për këtë vit, si individë apo sipërmarrës mund të jenë përmbysur. Mbërritja e Coronavirusit në Shqipëri paralizoi gjithçka, ashtu si kudo. Në mënyrë të papritur na vuri në kushte tërësisht të tjera pune, na shtoi pasigurinë e shqetësimin për të ardhmen.

Sipërmarrjet, kryesisht në fushën e IT u përshtatën më shpejt, duke angazhuar punonjësit nga shtëpia. Ato zhvilluan dhe më tej mundësitë për të punuar në distancë, ndërkohë që shumë kompani të tjera u mbyllën plotësisht.

Kjo është një periudhë sprove, për individin, drejtuesit dhe liderin. Kjo është lufta që po zhvillohet në spitale dhe fronti i parë i saj janë mjekë, infermierë e sanitarë. Historia e ekonomisë k a treguar se gjithmonë pas një situatë të vështirë ka një ringritje. Dhe ne besojmë se kështu do të jetë.

Deri atëhërë ajo çka na mbetet të bëjmë është respektimi i rregullave të kërkuara, marrja e përgjegjësive ndaj të tretëve për aq sa mundemi, e të interesohemi për të pamundurit, të ndajmë diçka për ta.

Solidariteti nuk ka munguar e nuk do të na mungojë as kësaj radhe. Ajo çfarë doli në pah krahas solidaritetit ishte varfëria: e shtetit, e kompanive dhe e vetë individëve.

Një ditë pas dërgimit të 30 bluzave të bardha në Itali, The Guardian na vlerësoi në artikullin e saj si zemërgjerë edhe pse Ky numër ishte planifikuar të botohej në Prill 2020, por procesi u shty për shkak të masave të ndërmarra si pasojë e shpërthimit të Covid-19. Edhe pse në kohë vështirësish, jemi …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale