Horoskopi sot: Parashikimet astrologjike të parave për 30 korrik 2023 - Business Magazine Albania

Horoskopi sot: Parashikimet astrologjike të parave për 30 korrik 2023

Lexoni horoskopin ditor të 30 korrikut 2023 nga Chirag Bejan Daruwalla për të ditur parashikimet astrologjike në lidhje me karrierën, biznesin dhe paratë për të gjitha shenjat e zodiakut

Dashi:

Ganesha thotë se do të ketë disa planifikime fetare në shtëpi. Largohuni nga problemet. Do ketë më shumë punë por do e përfundoni me mjeshtëri. Mund të ketë ankth për karrierën e fëmijëve. Situata do jetë e favorshme në kohën e duhur.

Demi:

Ganesha thotë se ji praktik në vend të emocioneve në këtë pikë. Puna juaj e palodhur do t’ju ndihmojë të arrini qëllimet tuaja. Merrni pjesë në një ceremoni në shtëpinë e një të afërmi. Përdorni fjalët saktë kur komunikoni. Përndryshe mund të ketë polemika. Rritni moralin e fëmijës në vështirësi.

Binjakët:

Ganesha thotë se do të keni një kontribut të veçantë për të bërë rregullime të mira në aktivitetet familjare dhe shoqërore. Marrëdhëniet me të afërmit do bëhen më të forta. Marrëdhëniet me vëllezërit e motrat mund të përkeqësohen për shkak të problemeve personale

Gaforrja:

Ganesha thotë se disa lidhje politike dhe sociale do të përfitojnë. Pra, mbajini të mira marrëdhëniet tuaja me publikun. Mos lejoni që bisedat e vjetra të ndikojnë në të tashmen. Kjo mund të shkaktojë shumë probleme. Studentët do të jenë të pakënaqur nëse nuk marrin rezultatin e pritur. Pozicioni planetar është në favorin tuaj.

Luani:

Ganesha thotë se do të vlerësoni marrëdhëniet tuaja personale. Shtëpia do të jetë gjithashtu e vetëdijshme për nevojat e familjes. Do të ketë një intervistë me një person të veçantë. Situata aktuale nuk është shumë e favorshme. Kështu që jini të durueshëm. Shpresat për të pasur fëmijë nuk do të realizohen.

Virgjëresha:

Ganesha thotë se lëvizja e planetit është në anën tuaj. Do të përfitojnë disa skema që lidhen me arsimimin e fëmijëve. Sjellja juaj mund të shkaktojë keqkuptime në shtëpi. Mendoni një herë përpara se të merrni një kredi në lidhje me automjetin.

Peshorja:

Ganesha thotë se do të jeni më të vetëdijshëm për punën tuaj. Gratë do t’i kryejnë punët e shtëpisë në mënyrë instinktive dhe lehtësisht. Mund t’ju duhet të bëni më shumë përpjekje për shkak të dëshirave tuaja të tepërta. Jini të respektueshëm me të moshuarit e shtëpisë.

Akrepi:

Ganesha thotë se artikujt e rinj ose artikujt elektronikë mund të blihen në shtëpi. Detyrat lidhur me investimet do të përfundojnë. Me guxim dhe aventura do të arrini të përfundoni edhe detyra të vështira. Lajmet e pakëndshme që lidhen me një person të afërt mund të jenë të trishtueshme. Mund të ndikojë në efikasitetin tuaj.

Shigjetari:

Ganesha thotë se një problem i madh mund të zgjidhet sot. Do t’ju japë paqe mendore. Mund të ndodhë që të shkoni në një udhëtim në një vend fetar. Mos jepni këshilla të pakërkuara në rastin e njerëzve të tjerë. Duke vepruar kështu mund t’ju futë në telashe.

Bricjapi:

Ganesha thotë se pjesa më e madhe e punës do të përfundojë në festën e parë të ditës. Paratë e investuara mund të gjenden. Mund të gjendet një dhuratë e preferuar. Situata pasdite do jetë e pafavorshme. Mund të gjeni lajme të pakëndshme.

Ujori:

Ganesha thotë se aktivitetet shpirtërore dhe fetare do të rriten. Do të ndjeni paqe. Puna e lidhur me bankën ose investimet mund të shkojë keq. Punoni me durim dhe përmbajtje. Të rinjtë mund të dëmtohen duke u argëtuar. Me punë dhe këmbëngulje do të arrini objektivin që ju nevojitet.

Peshqit:

Ganesha thotë se do të merrni lumturinë që po kërkoni sot. Përmirësoni personalitetin tuaj me introspeksion. Koha nuk do jetë e mirë për çështjet ekonomike. Shmangni shpenzimet e panevojshme. Duhet të punohet më shumë.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #32 - Gusht 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0