Galaxy S9+ celulari më i mirë për këtë vit
Përditësuar së fundmi: 31/05/2018

Galaxy S9+ celulari më i mirë për këtë vit

Share
nga Fiorela Jaupi
Maj 31, 2018
Studied at Faculty of Economy, Master of Science in Marketing. Content Editor at Business Magazine Albania
lexo me teper >

Celulari më i mirë është Samsung Galaxy S9 Plus

Nëse jeni duke kërkuar për të gjetur se cili është smartphone më i mirë i momentit, atëherë ju keni ardhur në vendin e duhur, ndërsa rregullisht përditësohet kjo listë me zgjedhjet më të mira.

Megjithatë, smartphone më i mirë, siç do ta shihni, është Samsung Galaxy S9 Plus, në sajë të një aparati të përmirësuar, ekranit më të mirë dhe dizajnit të bukur të xhamit dhe të metaleve.

Këta janë smartphonet më të mirë që mund të blini në 2018.

1. Samsung Galaxy S9 Plus

2. iPhone X.

3. Huawei P20 Pro

4. Samsung Galaxy S9

5. Google Pixel 2 XL

6. Huawei Mate 10 Pro

Një telefon i fuqishëm me një jetëgjatësi të lartë të baterisë

7. Samsung Galaxy Note 8

Një telefon i shkëlqyeshëm për tifozët e kameras

8. LG V30

Një kombinim mbresëlënës i fuqisë dhe performancës

9. Samsung Galaxy S8

10. Huawei P20

11. iPhone 8 Plus

12. Samsung Galaxy S8 Plus

Një telefon i madh me ekran të madh për më pak para

13. iPhone 8

IPhone i ri më i mirë për ata që dëshirojnë të shpenzojnë më pak

14. Pixel i Google 2
Telefoni me aparatin më të mirë në treg

15. Sony Xperia XZ2 – Telefoni i parë që duhet të regjistrojë në 4K HDR

/albeu