TIRANA INTERNATIONAL FAIR edicioni i 29-të

TIRANA INTERNATIONAL FAIR edicioni i 29-të

06-12-2023 11:00:00

Eventi i Miratuar nga UFI

Ky event premium do të zhvillohet në Pallatin e Kongreseve, duke krijuar një skenë për mardhënie dinamik dhe mundësi rritjeje në tre sektorë kyç të ekonomisë shqiptare:

– Ndërtim dhe Energji;
– Turizëm dhe Qëndrueshmëri;
– Bujqësi dhe Industri Ushqimore.

Tirana International Fair është një platformë e përcaktuar për të përdorur potencialin e tregjeve shqiptare dhe rajonale, duke i dhënë ndërmarrjes tuaj një hyrje në një audiencë të ndryshme. Ju do të keni një mundësi të çmuar për të ekspozuar produktet tuaja inovative, teknologjitë e avancuara dhe shërbimet e cilësisë së lartë para klientëve dhe partnerëve të mundshëm. Pavarësisht nga shkalla ose stadi i ndërmarrjes suaj, panairi ofron rrugët e papërjashtueshme për rritje, zgjerim dhe ndikim të qëndrueshëm në rajonin e Ballkanit Perëndimor.

Edicioni i kaluar i panairit pa një pjesëmarrje të fuqishme nga mbi 240 ekspozitorë vendorë dhe ndërkombëtarë.

Më tepër

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #33 - Nëntor 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0