Të pathyeshëm, eventi më i madh i meditimit në trojet shqiptare, tani në Prishtinë! - Business Magazine Albania

Të pathyeshëm, eventi më i madh i meditimit në trojet shqiptare, tani në Prishtinë!

Të pathyeshëm
21-05-2022 Join

Bëhu pjesë e këtij eventi, që do të mbahet me datë 21-22 maj, dhe shpalos potencialin tënd të plotë që ke brenda vetes!

Orari eventit

Gjatë dy ditëve të zhvillimit të eventit, orari do të jetë:
21 Maj 14.00 – 19.00 dhe
22 Maj 07–15.00.

Përfshihen në Biletë

  1. Tapet yoga
  2. Ujë pa limit
  3. Ushqimi Vegjeterian për ditën e dytë
  4. Workbook lidhur me eventin

Biletat

Bileta juaj elektronike (e-ticket) bashkëlidhur në këtë email është e vlefshme për të dyja ditët e eventit. Lutemi ta ruani dhe keni me vete gjatë gjithë kohëzgjatjes së eventit. Nëse biletat janë blerë nga burime të tjera përveç atyre të autorizuara, do të konsiderohen të pavlefshme.

Regjistrimi

Të gjithë pjesëmarrësit në këtë event DUHET të regjistrohen në fillim të çdo dite (skanimi i biletave personale).

Hyrja

Hyrjet e sallës së eventit hapen 30 minuta përpara nisjes së trajnimit. Ju do të hyni në sallë pas paraqitjes së sinjalistikës identifikuese individuale.

Udhëzim

Pasi që seancat e meditimit do të zhvillohen pjesërisht ulur apo shtrirë, ju rekomandojmë të vishni rroba komode dhe të ngrohta.

Siguria

Të gjithë pjesëmarrësit dhe çantat e tyre do të kalojnë në kontroll profesional sigurie në hyrje të mjediseve të eventit. Për të garantuar sigurinë dhe një përvojë të këndshme për të gjithë të pranishmit, të gjithë pjesëmarrësit duhet të pajisjen me sinjalistikën identifikuese përkatëse. Këta elementë nuk janë të transferueshëm apo objekt ndryshimi.

Më shumë informacion mund të gjeni në: www.vetvetja.com , duke kontaktuar me skuadrën e “Të pathyeshëm” në: [email protected] , ose duke telefonuar në numrin +355 68 329 5262 dhe +383 45 99 22 22.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #28 - Prill 2022

Si sipërmarrës e keni dëgjuar, madje e keni predikuar shprehjen: jeta nuk bëhet më e lehtë, thjesht ju bëheni më të fortë. Kësaj radhe po e përjetojmë siç nuk e kishim imagjinuar.

Ndërsa po synonim të dilnim nga kthetrat e pandemisë, një tjetër plagë goditi Europën. Sulmi rus ndaj Ukrainës, i pakonceptueshëm nga bota moderne, erdhi si një Tsunami në Europë dhe madje në të gjithë Botën. Lufta me armë shkatërruese, deri tek kërcënimi i përdorimit të armëve nukleare, po sjell një dëm të jashtëzakonshëm për Ukrainën dhe popullin e saj. Mijëra të vrarë dhe mbi 4 milionë të shpërngulur nga vendi, pavarësisht rezistencës së fortë dhe të paparashikuar të ukrain- asve.

Zhvillimet dinamike në më pak se një muaj, çuan në vendime të pamenduara më parë për dhjetëra kompani ndërkombëtare. Tregjet e lëndëve të para panë çmime të rritura me ritmet më të larta të 40 viteve të fundit, ndërsa sheshet në kryeqytetet botërore, përfshirë Tiranën, pritën protestat, fillimisht kundër luftës e më tej kundër rritjes së çmimeve. Më 8 Mars, Çmimi i Naftës kaloi nga 199 lekë/litër në 260-270 lekë për litër, ndërsa po gjatë marsit, çmimi i bukës masive kaloi nga 80 lekë në 100 dhë së fundi 120 lekë. Qeveria ngriti komitete për të …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0