Startup Grind mirëpret Sheki Useini me 6 Qershor - Business Magazine Albania

Startup Grind mirëpret Sheki Useini me 6 Qershor

06-06-2023 18:00:00

Jeni gati për një event transformues? Jeni gati për të zbuluar se si pasuria e brendshme është një aftësi që ju çon më afër suksesit tuaj në sipërmarrje?

Në 6 Qershor, Hotel Plaza, Ora 18:00, Startup Grind mirëpret Mjeshtrin Sheki Useini! Sheki Useini që herët i pasionuar pas leximit, shkrimit, vetënjohjes, hulumtimit të vetëdijes dhe nëndijes si dhe meditimit. Ai është trajnuar për mësues meditimi 3 vite rradhazi nga 45 ditë në OSHO qendrën më të madhe ndërkombëtare të meditimit dhe transformimit në Indi dhe ka një përvojë 30 vjeçare në lëminë e spiritualietit dhe meditimit.

Sheki Useini është shqiptari i parë i çertifikuar si mësues i meditimit dhe hipnoterapisë nga kjo qendër me renome botërore dhe ka trajnuar deri më tani mijëra nxënës dhe njëkohësht është autorë i disa librave për transformimin e njeriut!

Biletat mund t’i gjeni këtu!

Startup Grind ju mirëpret!

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #31 - Prill 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0