SQL- Europe Albania #1 në Universitetin Polis - Business Magazine Albania

SQL- Europe Albania #1 në Universitetin Polis


Eventi SQL ALBANIA # 1, do të mbahet në Universitetin Polis me 30 Shtator. Ekspertëë të rëndësishëm, më të mirët në MVP, MCM dhe MCA bashkohen nga vende të ndryshme të botës,  ku përfshihet  Australia, SHBA, Britani e Madhe, dhe Gjermani për të ndarë njohuritë e tyre rreth SQL Server 2017. Ky është eventi i parë në Europë që zbulon teknikat dhe teknologjitë më të fundit të Microsoft SQL Server. Nxiten SQL geeks t’i bashkohen këtij eventi.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #31 - Prill 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0