Regjistrohu në eventin "Zgjo SuperPotencialin Tënd" - Business Magazine Albania

Regjistrohu në eventin “Zgjo SuperPotencialin Tënd”

04-02-2023 12:00:00

Zgjo SuperPotencialin Tënd, është eventi i ofruar nga sipërmarrësi motivues Eglent Bici

Kur është koha më e mirë për të vepruar? – TANI!

Tani është momenti më i mirë për të sfiduar veten tënde, thotë ai.

Jeta ka të bëjë me rritjen dhe kontributin, por shumë herë ne jemi në drejtimim e autopilotit dhe ne as nuk e vëmë re se çfarë po ndodh me jetën tonë.

Nuk mund të ulemi dhe të presim që gjërat në jetën tonë të permiresohen. Nuk funksionon kështu.

Unë besoj që ky duhet të jetë viti për të rritur Potencialin tënd por për këtë duhet të lëvizësh. Ti e meriton të marrësh maksimumin nga Jeta jote. A po e bën këtë?

Kliko Këtu për të rezervuar vendin tënd.

Temat e Eventit “Zgjo SuperPotencialin Tënd”

2 Super Aftësitë për një SuperJetë

​3 Forcat e Krijimit

​Fazat e Mjeshtërimit

​Shkaqet e Dështimit në Biznes

​5 Hapa për të Krijuar Identitetin Tënd Unik

​3 Bazat e Lidershipit

​5 Fazat e Trishtimit

​Rëndësia e Energjisë

​Cikli i Suksesit

​3 Vendimet që Formësojnë Jetën Tonë

 

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0