Raiffeisen Innovation Bootcamp 2022 - Business Magazine Albania

Raiffeisen Innovation Bootcamp 2022

25-05-2022 Join

A ndiheni si një sipërmarrës? Keni ide apo propozime novatore? Dëshironi të jeni pjesë e një formati të këndshëm?

Në kuadër të Tiranës, Kryeqyteti Rinor Evropian 2022 dhe në bashkëpunim me Kongresin Kombëtar të Rinisë (KRK), Raiffeisen Bank do të organizojë një Bootcamp Inovacioni me fokus ESG (Mjedis, Social, Qeverisje) dhe Qëndrueshmëri:

“Të rinj të përgjegjshëm për një të ardhme të qëndrueshme”

Pra, shënoni kalendarin tuaj për datat 25 dhe 26 maj 2022 dhe aplikoni për 48 orët më kreative që do të kaloni këtë vit.

Për më shumë informacion dhe si të aplikoni, klikoni linkun.

APLIKO KËTU!

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0