Nomadizmi dixhital dhe integrimi në një qytet të ri! - Business Magazine Albania

Nomadizmi dixhital dhe integrimi në një qytet të ri!

Nomadizmi dixhital dhe integrimi në një qytet të ri!
21-09-2023 18:30:00 Join

Vendimi për të jetuar dhe punuar në distancë në një qytet apo vend të ri ka shumë kompleksitete që shpesh janë të paparashikuara. Bashkohuni seminarit ndërsa Nate flet për atë që ai ka gjetur të jetë “formula fituese” për t’u integruar në një qytet të ri si një nomad dixhital.

Bio: Nathaniel ka përvojë të gjerë duke punuar në co-working me WeWork që nga viti 2014 dhe duke punuar plotësisht në distancë që nga viti 2020. Ai ka jetuar dhe punuar në San Diego, San Francisko, Nju Jork, Denever, Florida, Londër, Spanjë, Itali, Kroaci, Rumani dhe tani Tiranë. Ekspertiza e tij janë Operations dhe së fundmi ai ka themeluar BetterSalesforce.com, një mënyrë për të ofruar Administratorët e Sistemit Salesforce(Salesforce System Administrators)si një shërbim.

Gjithçka çfarë ju duhet të bëni është të vini nga Coolab në orën 18:30, më 21 shtator.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #32 - Gusht 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0