Na ndiqni në Live Me Ervin Kalemi

Na ndiqni në Live Me Ervin Kalemi

Live Me Ervin Kalemi
28-05-2020 19:30:00 Join

E enjte, më datë 28 Maj, ora 19:30 do jemi LiveME Ervin Kalemi, në kanalin tonë në Youtube:

https://lnkd.in/eFHCvuV & Facebook: https://lnkd.in/emsfwds . Të gjithë kaluam periudhën më të vështirë të pandemisë dhe kuptuam se sa rëndësi ka të qënit online jo vetëm për të parë, por edhe për të krijuar.

Pikërisht, për këtë do flasim me Ervinin. Ai ka krijuar Superheroin Online, Publer, i cili ndihmon rreth 23,000 persona në të gjithë botën, të menaxhojnë rrjetet e tyre sociale. Se çfarë është Publer, atë do e merrni vesh vetëm në LiveME. Por, jo vetëm kaq.

Do flasim gjithashtu për marketingun dixhital, që është kthyer tashmë në një sektor shumë i rëndësishëm. Jemi të bindur që do ju duhen disa informacione si këto, nëse doni të shkëlqeni në Instagram, Facebook apo në ndonjë platformë tjetër, që përdorni. Këto dhe shumë të tjera do i dëgjoni në LiveME.

Ne ju presim aty ku ju kemi pritur gjithmonë me ngrohtësi dhe dashuri!

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #26 - Korrik 2021

Ditët e nxehta të kësaj vere mund t’i freskoni me artikujt e revistës 26 të Businessmag. Një numër i pasur me artikuj rreth sipërmarrjeve në fusha të ndryshme, por edhe profileve interesante të sipërmarrësve. Që në kopertinë vini re dy djem që po çojnë përpara sipërmarrjen e ngirur nga prindërit. Një model për t’u ndjekur nga shumë sipërmarrje të tjera. Idetë e reja, nismat e reja në biznes sot janë më të rëndësishme se kurrë për të mundësuar suksesin.
Zhvillimet në disa tregje mund t’i gjeni në brendësi të revistës. Të tilla janë tregjet e real estate dhe ai i shërbimit postar.

Zhvillimet në fushën e teknologjisë këtë vit vijnë me 10 gjetjet më të rëndësishme teknologjike, të cilat janë orientuar shumë drejt zhvillimeve shëndetore.

Diaspora vjen me profilin e një sipërmarrëseje në fushën e stilimit dhe qepjes së veshjeve. Ornela ka arritur të hapë tre dyqane shërbimi, ku përshtaten brandet më të mëdha sipas nevojave të klientit.

Edukimi është një temë e prekur nga ne në këtë numër, pasi sfidat e edukimit në këtë vit pandemik kanë qenë të mëdha. Sjellim dy akademi me zhvillimet e tyre dhe qasjen ndaj edukimit gjatë pandemisë, si dhe mundësinë e edukimit të fëmijëve në format më të mira të mundshme.

Në brendë…

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0