Le ta ndërtojmë së bashku “Konventën më të Madhe për Menaxherë të Shitjes”

Le ta ndërtojmë së bashku “Konventën më të Madhe për Menaxherë të Shitjes”

Konvente
20-11-2020 Join

Nga Denis Gafuri Sales Training

Kemi privilegjin t’ju njoftojmë që do t’a organizojmë “Konventën vjetore më të madhe për Menaxherë të Shitjes”. Ky mega event, këtë vit do të mbahet online, në formë webinari, do të jetë dyditore, si dhe do të mbahet me datat 20 dhe 21 Nëntor 2020. Në këtë konventë do të marrin pjesë folës e trajner tejet të shquar nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, Sllovenia, Austria, Britania e Madhe, Kanada dhe vendet e tjera.

Konventën mund ta ndiqni live në www.denisgafuri.com

Është detyrë e jona që ia kemi vënë vetes, që të bëjmë të pamundurën për ta organizuar në formën më të mirë të mundshme, vetëm e vetëm që ju të përfitoni sa më shumë nga kjo konventë e jona e përbashkët.

Me qëllim që Konventa jonë e përbashkët “SUKSESI ËSHTË QËLLIMI YT”, të sjell sa më shumë efekt dhe rezultate maksimale në punën që bëni dhe veprimtarinë që ju zhvilloni, ne kemi përgatitur një pyetësor, i cili mbetet anonim. Ky pyetësor është i dedikuar enkas për ju, në të cilin mund të shënoni çdo gjë që ju keni dëshirë të shihni dhe dëgjoni në këtë konventë.

Për të plotësuar nevojat tuaja, ne do të kërkojmë nga folësitë tanë, që ata t’i trajtojnë këto kërkesa dhe nevoja të rëndësishme që ju keni.

Ju mirëpresim në konventë!

Ju lutem, ndani 5 minuta nga koha juaj, që t’a plotësoni pyetësorin të cilin e gjeni të bashkangjitur më poshtë:

https://s.surveyplanet.com/uWs7YuDbE

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #25 - Mars 2021

Kjo periudhë përkon me një vit të plotë në kushte pandemie në vendin tonë, në Europë dhe në mbarë botën. Në një vit ndodhën shumë zhvillime, të paparashkuara ndonjëherë më parë nga ne, duke hedhur poshtë shumë plane apo projekte tonat për rritjen. Por, në këtë kohë sipërmarrje të ndryshme u vunë në lëvizje për të gjetur zgjidhje të reja e për të siguruar mbijetesën.

Në këtë numër të revistës, vijnë zhvillimet përmes gjurmëve që kanë lënë tek industri, sipërmarrje apo individë sipërmarrës.

Pano Soko, ekonomist i njohur flet për efektet e paketave ekonomike të mbështetjes dhe nevojën për paketa ndihme në industritë e prekura.

Rubrika 3X3 i kushtohet industrisë së verërave. Nga intervistat tona me 3 prodhues rezulton se

verërat shqiptare janë të “paralizuara” nga pandemia.

Verërat janë në një trend me turizmin. Brunila Liçaj, profesore dhe eksperte në fushën e turizmit është optimiste për të ardhmen e kësaj fushe.

Në rubrikën e brandeve kemi sjellë, fabrikën e qumështit dhe prodhimeve të bulmetit “Lufra”, ndërsa një brand që po rimëkëmbet nga Kosova është prodhuesi i këpucëve artizanale “Perolli”. Të dy këto brande janë model frymëzimi për njerëzit e punës!

Një pjesë e rëndësishme e revistës i dedikohet konkursit dhe fituesve të Businessmag në …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0