Le ta ndërtojmë së bashku “Konventën më të Madhe për Menaxherë të Shitjes”

Konvente
20-11-2020 Join

Nga Denis Gafuri Sales Training

Kemi privilegjin t’ju njoftojmë që do t’a organizojmë “Konventën vjetore më të madhe për Menaxherë të Shitjes”. Ky mega event, këtë vit do të mbahet online, në formë webinari, do të jetë dyditore, si dhe do të mbahet me datat 20 dhe 21 Nëntor 2020. Në këtë konventë do të marrin pjesë folës e trajner tejet të shquar nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, Sllovenia, Austria, Britania e Madhe, Kanada dhe vendet e tjera.

Konventën mund ta ndiqni live në www.denisgafuri.com

Është detyrë e jona që ia kemi vënë vetes, që të bëjmë të pamundurën për ta organizuar në formën më të mirë të mundshme, vetëm e vetëm që ju të përfitoni sa më shumë nga kjo konventë e jona e përbashkët.

Me qëllim që Konventa jonë e përbashkët “SUKSESI ËSHTË QËLLIMI YT”, të sjell sa më shumë efekt dhe rezultate maksimale në punën që bëni dhe veprimtarinë që ju zhvilloni, ne kemi përgatitur një pyetësor, i cili mbetet anonim. Ky pyetësor është i dedikuar enkas për ju, në të cilin mund të shënoni çdo gjë që ju keni dëshirë të shihni dhe dëgjoni në këtë konventë.

Për të plotësuar nevojat tuaja, ne do të kërkojmë nga folësitë tanë, që ata t’i trajtojnë këto kërkesa dhe nevoja të rëndësishme që ju keni.

Ju mirëpresim në konventë!

Ju lutem, ndani 5 minuta nga koha juaj, që t’a plotësoni pyetësorin të cilin e gjeni të bashkangjitur më poshtë:

https://s.surveyplanet.com/uWs7YuDbE

Must watch
Business Mag Nr. #23 - Qershor 2020

Të gjitha planet tuaja për këtë vit, si individë apo sipërmarrës mund të jenë përmbysur. Mbërritja e Coronavirusit në Shqipëri paralizoi gjithçka, ashtu si kudo. Në mënyrë të papritur na vuri në kushte tërësisht të tjera pune, na shtoi pasigurinë e shqetësimin për të ardhmen.

Sipërmarrjet, kryesisht në fushën e IT u përshtatën më shpejt, duke angazhuar punonjësit nga shtëpia. Ato zhvilluan dhe më tej mundësitë për të punuar në distancë, ndërkohë që shumë kompani të tjera u mbyllën plotësisht.

Kjo është një periudhë sprove, për individin, drejtuesit dhe liderin. Kjo është lufta që po zhvillohet në spitale dhe fronti i parë i saj janë mjekë, infermierë e sanitarë. Historia e ekonomisë k a treguar se gjithmonë pas një situatë të vështirë ka një ringritje. Dhe ne besojmë se kështu do të jetë.

Deri atëhërë ajo çka na mbetet të bëjmë është respektimi i rregullave të kërkuara, marrja e përgjegjësive ndaj të tretëve për aq sa mundemi, e të interesohemi për të pamundurit, të ndajmë diçka për ta.

Solidariteti nuk ka munguar e nuk do të na mungojë as kësaj radhe. Ajo çfarë doli në pah krahas solidaritetit ishte varfëria: e shtetit, e kompanive dhe e vetë individëve.

Një ditë pas dërgimit të 30 bluzave të bardha në Itali, The Guardian na vlerësoi në artikullin e saj si zemërgjerë edhe pse Ky numër ishte planifikuar të botohej në Prill 2020, por procesi u shty për shkak të masave të ndërmarra si pasojë e shpërthimit të Covid-19. Edhe pse në kohë vështirësish, jemi …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale