GAME JAM TIRANA - Business Magazine Albania

GAME JAM TIRANA

29-09-2023 16:00:00 Join

Mirësevini në një udhëtim epik në botën e krijimtarisë, inovacionit dhe magjisë me piksel!
Mirë se vini në Game Jam Tirana, ku ëndrrat kthehen në realitete të luajtshme dhe ku imagjinata juaj zë qendër të vëmendjes.

Zbuloni emocionin e krijimit të një loje nga e para, duke bashkëpunuar me vizionarë me të njëjtin mendim dhe duke eksploruar mundësitë e pakufishme të zhvillimit të lojës. Pavarësisht nëse jeni një mjeshtër kodimi, një virtuoz dizajni, një maestro arti ose thjesht dikush kurioz për t’u zhytur në universin e lojërave, ky është momenti juaj për të shkëlqyer!

 

Regjistrohu bëhu  dhe bëhu pjesë e një eksperience  të paharrueshme që fuqizohet nga pikselët dhe ushqehet nga pasioni juaj. 

 

 

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #32 - Gusht 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0