Forumi i Energjisë në Tiranë 2023 - Business Magazine Albania

Forumi i Energjisë në Tiranë 2023

05-10-2023 10:00:00

Tirana Energy Forum 2023, në kuadër të Panairit të Energjisë, Ndërtimit dhe Ekonomisë së Gjelbër 2023, do të mbahet në ambientet e Pallatit të Kongreseve, nga 5 deri më 6 tetor 2023.

Ky eveniment është i konceptuar si një ditë e ngarkuar me veprimtari, me mbi 350 pjesëmarrës, që do të diskutojnë çështjet kryesore të interesit biznesor, si “bumi” në projekte energjetike dhe efikasiteti i energjisë në ndërtesa dhe zhvillimet e tjera në tregun e energjisë shqiptare të shquar.

Gjatë tij, do të mësoni nga personalitetet më të mira për të transmetuar çështjet aktuale dhe përparimet e njohurive në tregun e energjisë në Shqipëri. Tirana Energy Forum 2023 është një forum zyrtar unik që ofron një pasqyrë të plotë të shumë mundësive dhe zhvillimeve në Shqipëri si një treg energjetik i ri në Ballkanin Perëndimor.
Aktiviteti synon të shërbejë si një platformë për të mbledhur një grup të shkëlqyer zhvilluesish rajonalë dhe ndërkombëtarë, investitorë, pronarë pasurish, kompani furnizuese, politikanë, profesionistë të industrisë dhe prodhues, duke diskutuar mundësitë kyçe për të përfituar nga potenciali i tregut.

 

Më tepër

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #32 - Gusht 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0