Eshte ky Samsung Galaxy 6? - Business Magazine Albania

Eshte ky Samsung Galaxy 6?


Celulari i perfolur Galaxy S6 eshte shfaqur ne nje fotografi te re e cila pretendon te jete prototipi i ardhshem i ketij modeli.

Kjo fotografi ishte postuar ne internet dhe tregon se ky mund te jete celulari i mundshem i ardhshem nga radhet e modeleve Galaxy. Fotografia, e cila u shfaq per here te pare ne faqen ‘Toptienmobiel’, ku shfaqet nje person duke e mbajtur ne dore nje celulare me logon e Samsung. Ekrani duket te jete goxha i madh. Edhe dizajni i produktit gjithashtu tregon se celulari eshte mjaft i holle.

Kjo eshte edhe fotografia e pare e publikuar e celularit te ardhshem te Samsung nga modelet Galaxy.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #33 - Nëntor 2023

Numri 33 i revistës tonë, i cili me krenari mund të quhet “Revista e Personazheve.” Në këtë numër, jemi fokusuar në trajtimin e personaliteteve të shquara në fusha të ndryshme, brenda dhe jashtë kufijve të vendit tonë.

Dinamika e emigracionit ka bërë që shqiptarët të kontribuojnë në mënyra të ndryshme në vende të shumta të botës, duke ruajtur gjithmonë lidhjen me atdhen. Numri ynë i ri shpalos ngjarjet dhe angazhimet e tyre, duke sjellë në fokus dinamikën e tyre në ekonominë globale.

Në faqet e revistës, do të njiheni me personalitete të rëndësishme si Drita Ivanaj, e cila me fondacionin e saj ndihmon në avancimin e arsimit dhe kulturës. Gjithashtu, do të përfshihemi në misionin e dr. Skënder Myrtezanit dhe anëtarëve të Vatra Queens, New York, për kthimin e eshtrave të At Fan Nolit në Shqipëri.

Marjana Koçeku, …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0