High-Tech

Prezantohet Nokia Lumia 925, karakteristikat dhe cmimi

Internet

Explorer 10 bllokon pjesen me te madhe te viruseve ne Windows 8

High-Tech

BlackBerry sjell platformen e tij te komunikimit (BBM) tek iOS edhe Android

Internet

Facebook Home i kalon 1 milion shkarkime

Internet

Samsung teston teknologjine 5G, planifikon ta prezantoje ne 2020-n

High-Tech

Smartfoni Lumia 625 do te kete ekran 4.7 inc, vjen javen e ardhshme

Internet

Facebook-u ka terhequr rreth 1 milione shkarkime te aplikacionit te tij “Home”

High-Tech

Nokia Asha 501 do te dale ne qershor ne me shume se 90 vende te botes per 99 $

Shkence

WWF alarmon :"Toka po mbytet"

Faqe 129 nga 155« E para...128129130...E fundit »