High-Tech

Samsung ka shitur 100 milion Galaxy S ne dy vite e gjysem? Apple e ka dyfishuar

High-Tech

iPhone Mini: Ja si mund te jete iPhone ekonomik i Apple

High-Tech

Samsung ka shitur mbi 100 milione pajisje Galaxy S

High-Tech

Smartphone me i madh ne bote, Huawei Ascend Mate (VIDEO)

High-Tech

Apple do te nxjerre ne treg iPhone plastike

High-Tech

Apple dhe TSMC arrijne nje marreveshje per prodhimin e procesoreve A6X

High-Tech

iPhone 6 ne faze testimi

High-Tech

Ericsson – Samsung, lufta e re per patente

High-Tech

iPad 5 frymezohet nga Mini dhe del ne pranvere