Startup

Startup-et me emra unikë marrin më shumë fonde

Anerola Torollari 3 ditë më parë
Startup

Brandless, startup-i i blerjeve të së ardhmes

Startup

Platforma e suksesshme Shedul.com e themeluar nga shqiptari William Zeqiri siguron 6 milionë $ financime

Startup

Startupi Clever Taxi, nga një ide në Startup Weekend në një investim prej 10 milionë €

Startup

Michal Bohanes: “Sipërmarrës shqiptarë, vihuni punës dhe punoni fort.”

Startup

10 startupet globale që po ndryshojnë botën ku jetojmë

Startup

Shpi.al, startup-i shqiptar në industrinë e pasurive të paluajtshme

Startup

Shpallen fituesit e Startup Live Tirana, “Nimbus” merr çmimin e parë

Startup

Dentem i bashkohet “Station F”, inkubatorit më të madh të startupeve në Europë

Startup

Do të lançosh një startup? Bëji vetes këto pyetje!

Faqe 1 nga 17123...E fundit »