Intervista

Nafie Shehu: “OSCAL e hapur për të gjithë ata që duan të mësojnë për lirinë e teknologjisë”

Intervista

“Be Art Albania”, të bësh ART me rroba të përdorura

Intervista

WeAreAlbania: Një startup që ndihmon turistët të zbulojnë Shqipërinë

Intervista

Gentian Karaj: “Suksesi i FORD, prej kombinimit të cilësisë me çmimin”

Intervista

Top 15 Intervistat e realizuara nga Business Magazine në vitin 2016

Intervista

Intervistë me “A Chance”, grupi i cili fitoi çmimin e parë në Startup Weekend Tirana

Intervista

“Let’s talk” projekti i dytë fitues në Startup Weekend Tirana

Intervista

Intervistë me grupin fitues të çmimit të tretë të Startup Weekend Tirana

Intervista

“Nëse nuk është e VËSHTIRË DHE SFIDUESE atëhere ndoshta ti nuk po kërkon maksimumin!”

Faqe 7 nga 13« E para...678...E fundit »