Tirane, ofroj vend pune Operatore telemarketingu – në gjuhën Gjermane » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Përditësuar së fundmi: 15/08/2019

Tirane, ofroj vend pune Operatore telemarketingu – në gjuhën Gjermane

Share
nga ZZ Group
Gus 15, 2019

ZZ GROUP kërkon të punësojë opetatore telemarketingu në gjuhën Gjermane

Ofrojme:

– Paga te kenaqshme dhe konkuruese ne treg.
– Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes
– Mundesi trajnimi jashte shtetit
– Bonuse motivuese, duke shperblyer aftesine tuaj
– Trajnime me pagese te plote


Kerkojme:

– Te zoteroje gjuhen Gjermane
– Aftesi te mira komunikuese
– Te punoje ne grup
– Seriozitet ne pune
– Ambicie dhe vendosmeri

Të interesuarit të kontaktojnë (dërgojne cv )në adresën e mëposhtme:

E-maili : [email protected]
Cel : 0696094444
Adresa : Rr. Dora D´istria – Tirane, perballe Fakultetit Juridik

Subscribe në kanalin tonë në YouTube


Evente