Pasioni dhe Suksesi takohen ne nje pike » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Përditësuar së fundmi: 01/03/2018

Pasioni dhe Suksesi takohen ne nje pike

Share
nga Studio Marketing
Mar 01, 2018

Ne kete dite te shenuar te pervjetorit te lindjes, Biznesmenja e suksesshme E.Vela tregon se si  Pasioni dhe Suksesi takohen ne nje pike  ne veprimtarine e cilitdo.

Per te mesuar me shume , ju rekomandojme te lexoni revisten Business Magazine.

Subscribe në kanalin tonë në YouTube