Kerkohen Operator ne Tirane Junior Broker, Account Manager, Retention (me njohuri te gjuhes italiane.) » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Përditësuar së fundmi: 07/06/2018

Kerkohen Operator ne Tirane Junior Broker, Account Manager, Retention (me njohuri te gjuhes italiane.)

Share
nga renaissance dynamic
Qer 07, 2018
Renaissance Dynamicss Keni njohuri te gjuhes Italiane ? Keni eksperience ne Telemarketing ? Renaissance Dynamicss Hap
lexo me teper >

Kerkohen Operator ne Tirane Junior Broker, Account Manager, Retention (me njohuri te gjuhes italiane.)

Nese je i afte ne komunikim, ke ekperience te meparshme ne Tele Marketing, , je i mirepriture tek ne !

Cfare kerkohet :

– Aftesi te mira komunikimi
– Gjuhe e folur Italisht
– Disponibilitet pune Full Time
– Kane perparesi personat me experience ne Telemarketing
– Te punoje per objektiva

Cfare Ofrojme:
– Nje ambient shume te rehatshem
– Trajnime te vazhdueshme para dhe pas punesimit
– Kontrate sipas Ligjeve Shqiptare te punesimit
– Sistem Bonusesh
– Vleresim ne baze te performances
-Pagat me te larta ne treg
-Mundesi karriere

Telefononi tani : 0685721688