Dhoma Plazhi Sarande 17 euro /NATA » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Përditësuar së fundmi: 30/09/2019

Dhoma Plazhi Sarande 17 euro /NATA

Share
nga vila soni
Sht 30, 2019
Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne. Ofrojm wifi kondicioner, kuzhine .
lexo me teper >

Dhoma plazhi dhe Apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne.
Ofrojm : wifi ,kondicioner, kuzhine,Parking .

Cmimet: 17-20 euro

Apartamentet ndodhen 2 minuta larg plazhit dhe shetitores se qytetit.
Cel. : 00355692470310