Darka Magjike e Shen Valentinit ne Hotel Doro City Tirane » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Përditësuar së fundmi: 01/02/2018

Darka Magjike e Shen Valentinit ne Hotel Doro City Tirane

Share
nga Hotel DoroCity
Shk 01, 2018
Welcome to Hotel Doro City A hotel that defines tradition, prestige and hospitality in a peaceful atmosphere. Hotel Dor
lexo me teper >

Përjetoni castet më romantike të dashurisë tuaj !

Ju ftojme te kalojme sebashku momente Magjike ne Diten e Shen Valentinit.

Darke Romantike me Menu Speciale

Super Oferte per paketen Pasionante

Muzike Live nga kengetare te njohur

DJ dhe Karaoke

Dhurata Surprize -Argetime pa fund

Per prenotime kontaktoni: 067 2020 371 / 067 2084 750