Televizion Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes

Nga kategoria : Televizion

Eventi i Bukurise Shqiptare: Spektakel Hatermbetjeje apo Arritje e Merituar

Shkruar nga Kostandin Feshti Zakonisht evenimentet apo te ashtequajturit "spektakle" si "MISS UNIVERSE ALBANIA" apo "MISS WORLD ALBANIA" perfundojne ne nje mori lajmesh roze, se kush mbeti me i merzitur e kush ishte fituesja e cila e meritonte. Qe

Media-marketingu i salsiçeve…dhe sensi i masës

Besoj nuk përbën lajm për asnjërin prej nesh që mediat lokale janë kthyer në inkubatorët e vanitetit. Sidomos televizioni, i cili së fundmi po humbet terren ndaj mediave të tjera (elektronike) dhe ku aktualisht ka mbërritur pikun e degradimit jo për

Evente

Le të ndërtojmë një rrjet nervor

Shtator 26, 2018
6:30 PM – 9:30 PM

Coworking Week 2018

Tetor 4, 2018
7 PM

AllWeb Albania 2018

Tetor 11, 2018
9 AM - 6 PM