Reklama Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes

Nga kategoria : Reklama

Ju ftojme te merrni pjese ne SHORTEUN per DELUXE SUITE diten e SHEN VALENTINIT

Ju ftojme te merrni pjese ne SHORTEUN PER CMIMIN E SUITES DELUXE ME SHAMPANJE,QIRINJ,COKOLLATA,ETJ. Zbuloni DHURATEN qe HOTEL DORO CITY ka zgjedhur per te surprizuar TE DASHUREN E ZEMRES TUAJ! Prenotoni ne : 0672010371 / 0672084750

Bulizmi, Fenomen i (pa)njohur në Fushatat Marketing

Në fillim të vitit 2016 GAP lançoi një linjë të re GapKids nën udhëheqjen e të famshmes Ellen De Generes. Linja u promovua me anë të një fushate publicitare me imazhe të disa vajzave nga 5-14 vjeç  të kompanisë Le Petite Cirque , ku binte në sy një

PROGRAME MENAXHERIALE ME TE MIRAT NE TREG ! DUKE FILLUAR NGA 100 EURO!

  PROGRAMET ME TE MIRA NE TREG TANI VIJNE ME NJE SUPER OFERT! DUKE FILLUAR NGA 100 EURO JU DO TE MUND TE : Menaxhimi dhe kontrolli i punonjesve Krijimi i furnitoreve te ndryshem me informacione te ndryshme Kontrolli i stokut Rapo

Të hipnotizuar nga kulti i dhuratave…

Ky është shkrimi im i parë për vitin 2016. Shumë pak idera kam rreth parashikimeve për të ardhmen (përveç dëshirave), apo për ato që kemi lënë pas. Për më tepër shumë prej figurave udhëheqëse të marketingut dhe komunikimit në botë i kanë shkrua

“The monkey talents”

Arësyeja që më shtyn të shkruaj këtë rradhë është më shumë se një arësye…. Janë një milion arësye në fakt që lidhen me perceptime dhe qasje të deformuara pas interesave momentale që krijojnë më pas modelin “kap ç’të kapësh në biznes”. Më kujtohet

Evente

Le të ndërtojmë një rrjet nervor

Shtator 26, 2018
6:30 PM – 9:30 PM

Coworking Week 2018

Tetor 4, 2018
7 PM

AllWeb Albania 2018

Tetor 11, 2018
9 AM - 6 PM