Internet Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes

Nga kategoria : Internet

Disa arsye pse ende jetoj në Shqipëri

Mund të gjejmë qindra arsye për të ikur nga Shqipëria po për të ndenjur këtu a gjejme dot? Ja disa arsye pse ende jetoj në Shqipëri. 1. Se këtu kam prindërit, motrat, vellain, të afërmit e mi. 2. Se flas kudo gjuhën time 3. Se kurrë nuk ndihem e

Kerkohen Operator ne Tirane Junior Broker, Account Manager, Retention (me njohuri te gjuhes italiane.)

Kerkohen Operator ne Tirane Junior Broker, Account Manager, Retention (me njohuri te gjuhes italiane.) Nese je i afte ne komunikim, ke ekperience te meparshme ne Tele Marketing, , je i mirepriture tek ne ! Cfare kerkohet : - Aftesi te mira

Celulari: Na ndihmon të GOOGLE-llojmë sëmundjet, por është një sëmundje më vete

Shkruar nga Kostandin Feshti Qe ne momentin qe shkruajta titullin, me duk vetja si prinderit e mi, pasi ky titull eshte tashme nje fjali e perditshme ne shtepine tone, por mesa kam degjuar edhe neper shume shtepi e familje te tjera ka hedhur rrenj

Disa nga mjetet e ofruara nga Google për web master dhe web marketer

  Të gjithë e dimë se Google është motori më i madh i kërkimit në botë. Kjo korporatë, e cila është e nevojshme dhe e domosdoshme për të gjithë, ofron disa instrumente për të rritur performancat e faqes suaj të internetit. Sipas ekipit të SOS

Instagram më në fund shton veçorinë e shumëpritur

Mesazhet në Instagram sapo janë bërë shumë më të dobishme. Instagram nuk lejonte më parë që të shpërndaheshin linqe në aplikacion, përveç në biografinë e një përdoruesi (që çoi në fenomenin “linku në bio”).  Por duket se aplikacioni për shpërndarje

Si të parandalojmë komentet fyese në instagram?

Instagrami si programi me i perdorur i fotove ka gati po te njejtet ngjashmeri me facebook dhe eshte nje program i cili po arrin shume perdorues cdo dite e me shume. Ka pasur shume raste te cilat nje foto mund te kete micesine e nje banaliteti ne ins