Hoteleri Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes

Nga kategoria : Hoteleri

SUPER OFFER MAY 2018

BOOK NOW in BOOKING.COM

Te perjetojme sebashku momente argetuese per Festat e 7-8 Marsit

Ju mirepresim te perjetojme sebashku momente argetuese per festat e 7-8 Marsit. Per sqarime dhe prenotime kontaktoni: 0672010371 / 0672084750 Email: [email protected]

ELER HOTEL vjen me OFERTEN SPECIALE diten e SHEN VALENTINIT

ELER HOTEL vjen me OFERTEN SPECIALE Diten e Shen Valentinit.   Prenotoni ne : 045 601 090 dhe 067 6070 100

ELER HOTEL vjen me OFERTEN SPECIALE diten e SHEN VALENTINIT

ELER HOTEL vjen me OFERTEN SPECIALE Diten e Shen Valentinit.   Prenotoni ne : 045 601 090 dhe 067 6070 100

ELER Hotel ju uron miqve,bashkepuntoreve dhe klienteve – GEZUAR SHEN VALENTININ

Duke ju uruar diten e Shen Valentinit, ELER HOTEL vjen me  OFERTEN SPECIALE. Per me shume, kontaktoni : 045 601 090 dhe 067 6070 100  

Darka Magjike e Shen Valentinit ne Hotel Doro City Tirane

Përjetoni castet më romantike të dashurisë tuaj ! Ju ftojme te kalojme sebashku momente Magjike ne Diten e Shen Valentinit. Darke Romantike me Menu Speciale Super Oferte per paketen Pasionante Muzike Live nga kengetare te njohur DJ dhe

Evente

Communication Skills Station

Maj 26, 2018
11 AM - 2 PM

Konferenca Spark.me 2018

Maj 26, 2018
në orën 09:00 AM - 27 Maj në 07:00 PM

Auto Sallon Tirana 2018, Edicioni i 3-të & Automotive Forum

Maj 31, 2018
6:00 PM - 9:00 PM, 1-3 Qershor, ora 10:00 AM - 8:00 PM

Startup Grind Tirana mirëpret Alketa Vejsiu

Qershor 6, 2018
5:30 PM - 8:30 PM

I do Real Estate – nga Eglent Bici

Qershor 7, 2018
10 AM - 12:30 PM

Startup Grind Europe Conference

Qershor 13, 2018
8 AM - 6 PM