Bileta Avioni me vetëm 1 Euro! Aeroporti i Kukësit nis fluturimet në Zyrih dhe Stamboll - Business Magazine Albania

Bileta Avioni me vetëm 1 Euro! Aeroporti i Kukësit nis fluturimet në Zyrih dhe Stamboll

fluturimet

Më 15 korrik Air Albania nis fluturimet nga aeroporti ndërkombëtar i Kukësit “Zayed”, Flatrat e Veriut!

Sipas njoftimit në faqen zyrtare të Air Albania fluturimet e para janë drejt Zyrihut dhe Stambollit duke filluar nga 1 euro + taksat, që domethënë:

  • Kukës – Zyrih 12 euro
  • Zyrih – Kukës 28.66 euro
  • Kukës – Stamboll 12 euro
  • Stamboll – Kukës 23 euro

Vizito airalbania.com.al dhe rezervo biletën tënde tani!

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #32 - Gusht 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0